EN UA

Профіль

Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю “Ріелтерство і будівництво” засноване в 1998 році і з того часу успішно працює на ринку проектно-будівельних послуг. Нами виконано та реалізовано багато десятків проектів різного рівня складності.

Творчий колектив компанії – професійні архітектори, конструктори, дизайнери, що мають багаторічний досвід роботи, майстри своєї справи. Ми виконуємо широкий спектр робіт з архітектурного проектування і розробці дизайну інтер’єрів, будівництва котеджів і заміських будинків, громадських будівель, капітального та поточного ремонту об’єктів будь-якої складності, внутрішній обробці приміщень, включаючи ексклюзивні види обробки.

Наша група архітекторів і дизайнерів розробляє проекти будинків і дизайн інтер’єрів в найрізноманітніших стилях в залежності від ваших уподобань і бюджету. Кожен наш об’єкт – неповторний. Ми не займаємося потоковим виробництвом будівництва та ремонту, ми підходимо до кожного об’єкту індивідуально. Стильний дизайн і висока якість робіт – наша візитна картка.

Спеціалізуючись на виконанні оздоблювальних робіт, паралельно ми створили комерційний відділ і налагодили прямі контакти з кращими постачальниками, чистових оздоблювальних матеріалів та інженерного обладнання із Західної Європи.

Високий рівень професіоналізму наших співробітників, їх знання європейської інженерної техніки і можливість оперативно вирішувати всі виникаючі питання гарантує чітку взаємодію і безвідмовну роботу всіх інженерних систем у вашому будинку, квартирі або офісі.

Наша компанія з великим задоволенням працює з компаніями, що спеціалізуються в різних сферах, пов’язаних з будівництвом і облаштуванням житла. Ми професіонали і співпрацюємо з кращими професіоналами, щоб створювати для наших замовників унікальні будинки і інтер’єри. Це дає нам можливість реалізовувати будь-які ваші ідеї та побажання, запропонувати вам комплексне рішення, що передбачає здачу готового об’єкта “під ключ”. При такому підході робота над об’єктом починається з ескізного проекту і закінчується поставкою посуду і картин в готовий об’єкт.

Нам подобається створювати кращі будинки і інтер’єри. Немає більшого задоволення, ніж спостерігати, як початкова ідея знаходить зримі обриси спочатку на папері або на моніторі комп’ютера, а потім втілюється в життя на практиці. І немає більшого приводу для гордості, ніж бачити, як радіють наші клієнти, приймаючи від нас закінчену роботу і переїжджаючи в новий будинок, квартиру або офіс.